Asortyment

Mona-Kontra

Nasza oferta

Asortyment naszej firmy spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Sprawdź szeroki wybór produktów dostępnych w naszej ofercie i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

Mona-Kontra

Świeże mięso i wędliny

Wyroby wędliniarskie i mięsne to szczególna grupa produktów – tutaj na pierwszy plan zawsze wysuwa się wyjątkowy smak i świeżość. Jak zadbać o te aspekty? Wybierając artykuły pochodzące od uznanych producentów z branży, którzy dokładają wszelkich starań, by jakość produkowanych przez nich mięs i wędlin zawsze utrzymywała się na najwyższym poziomie. Dzięki ścisłej współpracy z renomowanymi markami, takimi jak Indykpol, JBB Bałdyga czy Pekpol Ostrołęka możemy zaproponować naszym klientom smaczne, aromatyczne i świeże produkty mięsne, które cieszą się uznaniem konsumentów w docelowych punktach sprzedaży.

Mona-Kontra

Nabiał

Mleko, nabiał i przetwory mleczne to jedna z najczęściej dystrybuowanych przez nas kategorii produktowych. Podobnie jak w przypadku innych artykułów skupiamy się na dostarczaniu zamówień spełniających wymagania konkretnych punktów sprzedażowych lub zakładów produkcyjnych. Nasi klienci cenią nas za to, że zawsze oferujemy świeże i zdrowe produkty mleczne – głównie na bazie przepysznego polskiego mleka, bogatego w niezbędne składniki odżywcze i pełnego naturalnego aromatu. Pozostajemy w regularnym kontakcie z takimi przedsiębiorstwami, jak Mlekovita, Piątnica i Mlekpol, z którymi nawiązaliśmy owocne współprace. Te i inne marki to gwarancja najwyższej jakości i pełnego zadowolenia zarówno po stronie naszej firmy, jak i obsługiwanych przez nas klientów.

Mona-Kontra

Artykuły spożywcze

Zajmujemy się profesjonalną dystrybucją różnego rodzaju produktów spożywczych, przeznaczonych dla branży handlowej i usługowej: sklepów detalicznych, restauracji, barów, hoteli i wielu innych punktów. Każdy z odbiorców ma zupełnie inne oczekiwania i potrzeby względem takich towarów, a naszym celem i zarazem wielką pasją jest dostosowanie się do tych wymagań i sprostanie im. Lubella, Nestle Polska, Dr Oetker czy Kuchnie Świata to prawdziwi giganci branży spożywczej, z którymi mamy okazję współpracować na co dzień. To właśnie dzięki takim relacjom możemy zaoferować naszym klientom wysokiej jakości artykuły spożywcze w konkurencyjnych cenach – niezależnie od rodzaju prowadzonej przez Ciebie działalności.

Mona-Kontra

Mrożone ryby, warzywa, owoce, grzyby i lody

Popularne mrożonki są częstym wyborem wielu konsumentów, bo pozwalają przygotować pyszne, pełnowartościowe posiłki w mgnieniu oka. Z tego względu chętnie sięgają po nie także klienci Mona-Kontra – właściciele mniejszych i większych sklepów spożywczych, sieci znanych marketów wielkopowierzchniowych, zakłady produkcyjne czy placówki żywienia zbiorowego. Sprzedawane dawniej mrożone warzywa, owoce czy różnego rodzaju miksy nie miały zbyt wiele wspólnego ze zdrową żywnością, ale te czasy odeszły już w zapomnienie. Dziś możesz zamówić u nas najwyższej jakości mrożonki od takich firm, jak Frosta, Hortex czy Augusto. A może szukasz pysznych lodów? Sprawdź produkty m.in. od Algidy i Zielonej Budki.

Mona-Kontra

Napoje i słodycze

Dla klientów szukających najlepszych produktów z kategorii słodyczy przygotowaliśmy bogatą ofertą słodkości na każdą okazję. To idealny wybór dla firm działających w różnych branżach – powiedz nam, jakie są Twoje oczekiwania, a z pewnością będziemy w stanie Ci pomóc. Wspólnie dobierzemy optymalne rozwiązania i zaopatrzymy Cię w pożądaną ilość wybranych produktów. Słodycze zawsze są dobrym pomysłem, ale nie zapominajmy o napojach. W asortymencie Mona-Kontra znajdziesz liczne propozycje napojów gazowanych i niegazowanych od marek znanych w całej Polsce. Prezentujemy artykuły m.in. od Zbyszko, Mieszko, Baron czy Maspex (koncern zarządzający markami Tymbark i Caprio). Jeśli masz pytania lub wątpliwości dotyczące zamówień, skontaktuj się z nami!